Наше підприємство в 2013 році запровадило новий напрямок – виробництво торговельного обладнання. Одним з основних чинників, яким керуються клієнти при виборі даної продукції, є презентабельний зовнішній вигляд обладнання. Це забезпечується відповідною якістю покриття готових виробів. В даний час в промисловості з точки зору технології, економіки, екології порошковим лакофарбовим матеріалам практично немає альтернативи.

Після запуску в експлуатацію лінії порошкового покриття, виникло питання закупівлі якісної порошкової фарби. Ми протестували фарбу основних постачальників, що присутні на ринку, та зупинили свій вибір на продукції ТМ «ELEMENT» від ПП «Індастріалбуд». Фарба «ELEMENT» відрізняється від продукції інших виробників високими показниками якості покриття, нижчими витратами на кв.м., кольори повністю відповідають палітрі Ral. Покриття «ELEMENT» має високу стійкість до механічних впливів, гарний зовнішній вигляд, високу твердість, міцність, стійкість до стирання, стійкість до впливу хімічних речовин і розчинників.

Для нашої компанії також важливу роль, при виборі постачальника, відіграють такі критерії як наявність асортименту та терміни доставки. За весь час співпраці підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер та постачальник. Більшість кольорів постійно є в  наявності на складі компанії. Доставка відбувається відразу на наступний день після оформлення замовлення. З впевненістю можемо рекомендувати продукцію ТМ «ELEMENT» для компаній які прагнуть досягнути високої якості покриття своїх виробів та шукають надійного постачальника порошкової фарби в Україні.