Компанія «Element» за результатами аналізу показників зовнішньоекономічної діяльності здобула «золото» Національного бізнес-рейтингу серед імпортерів України. Підприємство отримало престижну медаль лідера міжнародної торгівлі Import Export Award 2017 та сертифікат, що підтверджує результати рейтингування.

medal element

award big

 

ПРИЄМНА ЗВІСТКА ВІД НБР

Кажуть, що успіх приходить до тих, кому ніколи його чекати. І це правда. Ми робили свою справу – вибудовували стратегію просування на міжнародний ринок, шукали клієнтів та партнерів, дбали про якість. Та одного дня поштою надійшов лист від Національного бізнес-рейтингу, у якому зазначалось, що ми увійшли в число найуспішніших імпортерів.

Звісно, це було несподівано. Адже ми не подавали жодних заявок на участь у рейтингу. Однак дуже приємно: нашу працю помітили і гідно оцінили, ми випередили багатьох конкурентів, досягли високих результатів.

Нагорода Import Export Award 2017 – підтвердження того, що компанії «Element» довіряють і нас обирають.

Аналізуючи роботу тисяч українських підприємств, Національний бізнес-рейтинг вже упродовж 14 років виявляє позитивні приклади ведення прозорого бізнесу, надихає колективи підприємств, об’єднує успішну ділову спільноту держави.

 

РЕПУТАЦІЯ КОМПАНІЇ – ІМІДЖ КРАЇНИ

Визначення та відзначення кращих експортерів та імпортерів України важливе не лише для лідерів рейтингу, а й для усієї держави в цілому. Це стимулює компанії, завдяки яким розвивається міжнародна торгівля і змінюється внутрішній ринок. Адже вітчизняні підприємства, зацікавлені у продажі товарів за кордоном, прагнуть дотримуватись міжнародних стандартів якості виробництва, менеджменту, екології тощо. Таким чином росте їхня конкурентоздатність, розвивається й модернізується економіка.

І навпаки, внутрішні споживачі, які мають можливість вибору між імпортним та національним продуктом, спонукають компанії вдосконалюватись, йти в ногу з часом, рости.

Усі ці фактори впливають на ділову репутацію експортерів та імпортерів, які значною мірою формують імідж України на міжнародній арені.

Ми пишаємося тим, що відтепер представлятимемо нашу державу у лідерському статусі.